czwartek, 19 listopada 2015

Wyniki konkursu :)

Cześć moi drodzy! ;) 

Kilka dni temu zakończył się konkurs, gdzie do wygrania była książka "Poszukiwany Colin Firth" w twardej oprawie, więc korzystając z okazji, że mam nieco czasu, postanowiłam w końcu wyłonić zwyciężczynię ;) Zwyciężczynię, gdyż zgłosiły się same kobitki ;) W sumie sumując wszystkie głosy z bloga i Instagrama, wyszło mi, że zgłosiło się 23 osoby ;) Ogromnie się cieszę, że kogoś zainteresowało to rozdanie, zważywszy, że książka do najnowszych nie należy ;) Ale niepotrzebnie nie przedłużając (co jak niektórzy już mogli zauważyć praktycznie nagminnie robię, a to dlatego, że kocham stukać w klawiaturę :)), przejdźmy do puenty ;) 

Tak prezentowały się wszystkie losy (żeby nie było, że o kimś zapomniałam ;)):

Następnie każdy los precyzyjnie zgięłam w równiutkie prostokąciki ;)

Nadszedł czas na wylosowanie zwycięskiej osoby płci pięknej ;) A jest nią... Zwyciężczyni serdecznie gratuluję ;) Mail już do Ciebie leci :) Przypominam, że masz 3 dni, aby przesłać mi dane do wysyłki nagrody. W przeciwnym razie wybiorę inną zwyciężczynię.

A tym, którym tym razem nie dopisało szczęście, informuję, że w planach mam kolejny konkurs, ale o tym nieco później ;)


14 komentarzy:

 1. Cześć!
  Dzisiaj na blogu dyskusja MOLE CZYTAJĄ: Dlaczego czytamy/nie czytamy kryminały i thrillery? Z gościnnym udziałem REMIGIUSZA MROZA, Vega Czyta i Kasjeusza. Zapraszam do wypowiedzenia się!
  LINK: http://artemis-shelf.blogspot.com/2015/12/mole-czytaja-kryminay-i-thrillery-z.html

  Pozdrawiam,
  Artemis

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulujemy! :)

  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas:
  rodzinne-czytanie.blogspot.com

  +obserwujemy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba ominęłam ten konkurs, ale jak tylko pojawi sie następny to nie ominę na pewno pozdrawiam cieplutko
  http://wiktoriaczytarazemzwami.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń

Przybyszu, jeśli zawędrowałeś tak daleko, to zostaw po sobie ślad, który będzie dla mnie motywacją do blogowania i namacalnym dowodem na to, że podzielasz moją sympatię do książek ;)